Skip to main content
Obecné

Proč je povrch ulice Wintrova hrbatý? Z jakého důvodu to město přebíralo? Teď se s tím již asi nedá nic dělat.

By 21 listopadu, 2021No Comments

November 16, 2021

Zdeněk

Zpráva: Dobrý den, proč je povrch ulice Wintrova tak hrbatý? Z jakého důvodu to město přebíralo? Nechal bych to dodavatele předělat, protože teď se s tím již asi nedá nic dělat.

Odpověď:

Dobrý den, na podnět občanů ve Wintrově ulici se do opravy povrchu pustily TSML svépomocí. Tzn. došlo v celém úseku 600 metrů vlastní technikou k odfrézování starých vrstev asfaltu, vyrovnání kanalizačních vpustí, vyrovnání některých obrubníků a následně položení a uválcování nové vrstvy asfaltu.

TSML jsou od července 2020 správcem komunikací a požadavkem města bylo, aby co neméně stavebních prací TSML zadávaly u externích firem a co nejvíce prací realizovaly svépomocí a peníze města tak zůstávaly pro opravy komunikací. Realizace Wintrovy ulice ukázala, že pravděpodobně některé náročnější práce jako např. položení nového asfaltu v takovém objemu bude vhodnější provádět profesionálními firmami, které mají kvalitnější techniku než TSML.

S přátelským pozdravem
Jaroslav Zámečník

Napište mi, co vás zajímá...

Zajímají mě Vaše otázky, podněty, nebo jen obecné vzkazy. Na všechny se pokusím odpovědět a vše budu postupně zveřejňovat zde na stránkách, nebo na mém Facebook profilu. Rád zde zveřejním i ty otázky, které dorazí na můj email.